آزمون دانشنامه پزشکی

آزمون دانشنامه پزشکی

آزمون دانشنامه پزشکی آغاز شد. شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از امروز ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ آغار شد.

سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی و شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی امروز ۱۱شهریور ماه ۱۴۰۰ آغار شد و تا ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۰ ادامه دارد. تعداد داوطلبان شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی ۴ هزار و ۵۵۷ نفر و تعداد داوطلبان سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی ۴۰۹ نفر است.

آزمون‌های مذکور در دو بخش کتبی «چهارگزینه‌ای و شفاهی» در قالب ۱۰ قطب دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات  بهداشتی – درمانی کشور «مازندران، اهواز، تبریز، همدان، شیراز، زنجان، اصفهان، کرمان، مشهد و استان تهران» به صورت الکترونیک برگزار می‌شود.

آزمون کتبی در دو نوبت صبح و عصر در روز‌های پنج شنبه ۱۱ شهریور ماه و شنبه ۱۳ شهریور ماه و آزمون شفاهی در دو نوبت صبح و عصر ۱۲ شهریور ماه و یکشنبه ۱۴ شهریور ماه برگزار می‌شود.

آزمون شفاهی برای رشته تخصصی روانپزشکی و رشته‌های فوق تخصصی جراحی عروق، روانپزشکی کودک و نوجوان  و جراحی قلب و عروق علاوه برآزمون الکترونیک شامل آزمون عملی و مصاحبه نیز است که مطابق جدول ذیل در مراکز مذکور برگزار خواهد شد و کلیه داوطلبان باید در زمان مقرر درحوزه  تعیین شده حضور پیدا کنند.

آزمون دانشنامه پزشکی آزمون دانشنامه پزشکی آغاز شد

2 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.