استخدام معلم پیانو

استخدام معلم پیانو مدرسه Hampton Pre-Prep & Prep

خلاصه

برای سپتامبر 2021 به یک استاد پیانو با تجربه ، موفق و متعهد نیاز است. نامزد موفق  کاملاً باید متعهد به اشتراک گذاری اخلاق مدرسه Hampton Pre-Prep & Prep باشد.

جزئیات

معلم پیانو

شروع سپتامبر 2021

پاره وقت ، فقط مدت زمان

برای سپتامبر 2021 به یک استاد پیانو با تجربه ، موفق و متعهد نیاز است. نامزد موفق به قدرت موسیقی در جذب ذهن اعتقاد خواهد داشت و کاملاً باید متعهد به اشتراک گذاری اخلاق مدرسه Hampton Pre-Prep & Prep باشد.

پیانو در مدرسه پیش دبستانی و امادگی همپتون بسیار محبوب است و تعداد زیادی از دانش آموزان این ساز را یاد می گیرند ،  دانش آموزان آمادگی هفته ای یک بار 30 دقیقه درس میخوانند و برای دانش آموزان پیش دبستانی هفته ای یک بار، 15 دقیقه درس می خوانند. توانایی تدریس دروس تئوری نیز مطلوب است. داوطلبان همچنین باید بتوانند تعهدات خود را نشان دهند و رویکردی دلسوزانه و حرفه ای را برای اطمینان از دستیابی به اهداف عالی خود نشان دهند.

Hampton Pre-Prep & Prep برای دختران 3 تا 7 ساله و پسران 3 تا 11 ساله ارائه می شود و Prep ، جایی که این نقش بر عهده آن خواهد بود ، در ساختمانهای مدرن  است که محیط یادگیری فوق العاده ای را برای ما فراهم می کند.

نامزد موفق بر اساس مشاغل آزاد و شرایطی که در زمان انتصاب مورد توافق قرار می گیرد ، تعیین می شود.

آخرین مهلت درخواست ها جمعه 3 سپتامبر 2021 ساعت 9 صبح است. دانشکده این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان قبل از تاریخ پایان کار شروع یا تکمیل کند.

جزئیات بیشتر و فرم درخواست را می توانید از وب سایت مدرسه پیش دبستانی و آماده سازی همپتون دریافت کنید: www.hamptonprep.org.uk. فرم های تکمیل شده درخواست باید به آدرس ایمیل: recruitment@hamptonschool.org.uk ارسال شود.

مدرسه همپتون متعهد به حفظ و ارتقاء رفاه کودکان است. متقاضیان باید مایل به انجام غربالگری حفاظت از کودک مناسب برای پست از جمله چک با کارفرمایان گذشته و بررسی DBS باشند. 

مقالات بیشتر کاریابی را از اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.