مهلت مجدد انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی از امروز

انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی

مهلت مجدد انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی از امروز آغاز می‌شود

دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل بر اساس ظرفیت‌های چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به روزرسانی شده است؛ داوطلبان انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی  از ساعت ۱۰ صبح امروز۶ شهریور ماه 1400 تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۸ شهریور ماه 1400 مهلت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب رشته چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اقدام کنند.

همچنین داوطلبان انتخاب رشته در آزمون دستیاری پزشکی که در این مدت موفق به انتخاب رشته محل نشده‌اند نیز در این بازه زمانی قادرخواهند بود نسبت به انتخاب رشته محل‌های خود اقدام کنند.

داوطلبان باید بر اساس کارنامه و نمره و رتبه‌های خود در هر زیر گروه آموزشی ملاحظه کلیه رشته محل‌ها مندرج در دفترچه و شرایط دانشگاه‌ها باید از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir با وارد کردن کد ملی و تلفن همراه و دریافت کد یک بار رمز، وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته محل تحصیل اقدام کنند.

داوطلبان دقت کنند پس از تکمیل و ارسال فرم انتخاب رشته – محل، درخواست تغییر، کاهش یا افزایش در رشته محل‌های انتخابی و یا ابطال فرم انتخاب رشته محل امکانپذیر نیست.

چنانچه داوطلب به هر دلیل در موعد مقرر نسبت به تکمیل و ارسال فرم اینترنتی انتخاب رشته – محل اقدام نکند به منزله انصراف داوطلب از فرآیند انتخاب رشته – محل تلقی شده و فرد مذکور از فرآیند پذیرش حذف خواهد شد.

گفتنی است، چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار شد. تعداد ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۸۴.۵ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند. پس از اعلام نتایج اولیه ۷ هزار و ۳۹۴ نفر از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.