بسته احتمالی

موضوع

حدس سوالات احتمالی کنکور 1401

هدف

شناسایی 70 % تست های کنکور امسال

روش کار

در هر درس دو گروه در تیم طراحی بسته مجموعه ای را برای تولید این بسته اعجاب انگیز با گارانتی همراهی می کنند.

گروه اول:

چند استاد بنام و با تجربه کنکور و طراحان کنکورهای آزمایشی

گروه دوم:

یک یا دو مشاور مقطع کنکور که سالیان سال است درخصوص بودجه بندی مباحث و ریز مباحث کنکور حرفی برای گفتن دارند.

هر استاد با موضوع ” اگر من طراح کنکور بودم چه سوالاتی طرح می کردم ” با بررسی سی سال کنکور و گرفتن فراوانی در هر ریز مبحث به ترتیبی که از کدام پاراگرافها یا مدلهای تستی،احتمال طراحی سوال است کار می کنند. مجموعه سوالی را با رعایت استاندارد کنکور ( تعداد سوال، درجه سختی و چیدمان کنکور) طراحی می کنند و در اختیار متقاضیان خوش شانس مجموعه همراهان قرار می دهند.

از طرفی مشاورین هم اقدام به مشخص کردن هر ریز مبحث با روش مطالعاتی صحیح، می نمایند و به همراه این مجموعه در هر درس رتبه خلاصه رتبه های برتر را ضمیمه کردیم. مجموعه در هر سال حدود 50 % سوالات کنکور و در ریز مباحث 70 % را در اختیار کنکوری های عزیز می گذارد.

 گارانتی

مبلغ این مجموعه ارزشی 12 میلیون تومان است که باهدف جلب اطمینان متقاضیان 50 % (مبلغ شش میلیون تومان) را در زمان قرارداد دریافت و مابقی مبلغ را (شش میلیون تومان دوم) پس از برگزاری کنکور 1401 وتایید مشتری دریافت می شود.

 نحوه دریافت بسته احتمالی کنکور 1401

پس از انجام امور مشاوره تلفنی و پرداخت مبلغ 6 میلیون تومان کل بسته ارسال می شود در ماه پایانی آخرین نظرات این تیم در قالب آخرین پیش بینی ها برای شما ارسال میگردد.
قرارداد و مجموعه سوالات و جزوات به صورت آنلاین به دست شما می رسد و اگرخواستید می توانید به جای آنلاین کل بسته را به واتساپ شما بفرستیم.

 مزایای بسته احتمالی برای افرادی که تا به حال چیزی نخوانده اند چیست؟

تنها راه موفقیت و یا بهتر است بگوییم تنها شانس شما فقط تمرکز بر روی مباحث احتمالی است. به جای اینکه کل مطالب را بخوانید روی مباحث گروه مشاورین این بسته کنکور 1401 وقت بگذارید و بعد جزوات طراحی شده رتبه برتری ها و فیلم های خلاصه اساتید برند پایتخت را ببنید. پس از ان به سراغ مجموعه سوالات احتمالی بروید.اینطوری است که می توانید نتیجه خوبی بگیرید، فقط به شرطی که همراه این بسته از یک برنامه ریزی عالی و کاملا تخصصی استفاده کنید اگر خواستید می توانید از برنامه های تیم تخصصی هم بهره مند شوید .

"*" indicates required fields

 تاثیر بسته احتمالی برای داوطلبانی که نمره ترازشان تا 5900 است چیست؟

این گروه از بچه ها هنوز شروع به تست زدن نکردند یا با روش های تست زنی آشنا نیستند در هر دو حالت بهت است که با هر روش که درس می خواندید ادامه دهید فقط قبل از اینکه تست بزنید حتما فیلم نکات آموزشی آن مبحث را که برایتان ارسال کردیم، به دقت ببینید فیلمی که توسط بهترین اساتید پایتخت تهیه شده است.در هر درس روش های شکارچی تست را هم به شما آموزش می دهدکه در هر سطحی باشید
توانایی تست زدن را پیدا خواهید کرد .
حالا از هر منبعی که قبلا تست می زدید تست بزنید و در مرور از مجموعه تست های احتمالی کنکور 1401 هم به خوبی استفاده کنید به شما پیشنهاد می شود از دوره شکارچی تست هم استفاده کنید.

"*" indicates required fields

 تاثیر این بسته برای داوطلبانی که وضعیت خوبی دارند چیست؟

یک نگاهی به آمارهای قبول شدگان در چند سال اخیر در کنکور بیندازید به نظر شما درصد رتبه های زیر
هزار با دو هزار و پانصد چه فرقی دارد ؟
جواب : تفاوت فقط در چند تست است ! این بسته را اینجوری نگاه کنیم که شما را قبل از دریافت دفترچه کنکور1401 در سر جلسه به این توانمندی برساند که در هر درس، یک تا سه تست را بلد باشید. هم اعتماد به
نفس شما افزایش پیدا میکند و هم می توانید با یک تا سه تست بیشتردرهردرس،به نتیجه مطلوب
برسید.

اگر در این وضعیت هستید حتما سوالات احتمالی را به دقت حل کنید و هر جایی هم نیاز به مرور و
نکات اضافه داشتید یک سری به جزوات رتبه های برتری بزنید به شما پیشنهاد می کنیم در همایش رتبه
های زیر هزار کنکور 1401 یکبار شرکت کنید .

"*" indicates required fields