در مورد فروش و عرصه بازاریابی

چه بازاریابی سنتی و چه مدرن دغدغه های بسیاری وجود دارد. به عنوان مثال اعتماد کردن به شرکتی که براش بازاریابی میکنیم . محصولی که معرفی می کنیم. وضع و اوضاع بازار. سابقه کاری خود. آشنایی با بازاریابی مدرن و… که باعث میشه شرایط کار و استرس و دغدغه کاری راندمان کار پایین بیاد . با همه این شرایط آیا از درآمدی که به دست میاری راضی هستی ؟

یه پیشنهاد عالی

بیا یک بار برای همیشه تمام دغدغه هاتو پایان بده. برات سوال پیش میاد چطوری؟ تا پایان متن رو با دقت مطالعه کن ( شرط اون در کامل خوندن و با دقت مطالعه کردن مطلبه )

شما دوست عزیز در طرح درآمدزایی ما به ۳ گروه دسته بندی میشید

 • گروه اول بازاریابان حرفه ایی
 • گروه دوم بازاریابان نیمه حرفه ایی
 • گروه سوم بازاریابان مبتدی

یه بازاریاب حرفه ایی حداقل فروش در ماه 600میلیون تومان و بازاریاب نیمه حرفه ایی حداقل فروش در ماه 350 میلیون تومان و افراد تازه کار حداقل در ماه 150 میلیون تومان در ماه فروش محصول میکنن. تا اینجای کار برای تمام بازاریاب ها یه رقابت برنده برنده تعریف شده.

بازاریاب حرفه ایی میتونه با آموزش دادن به دو گروه بعدی علاوه بر درآمد طبق پلنی که چیدم و توضیح خواهم داد درآمد خودشو بیشتر کنه و دو گروه بعدی با آموزش دیدن درآمد خودشون رو به همین ترتیب بیشتر کنن.

تمام بازاریاب ها به صورت مستقیم 8٪ از مبلغ فروش را به صورت نقدی دریافت میکنند

قیمت محصولات ما از ۴ تا 350 میلیون تومن هست که طبق خواست شما و نظر کارشناس ما محصولات قابل تغییره.

مثال درآمد شما از پلن درآمدی:

شما میتونین در ماه 20 بسته 4 میلیونی

 • 15 بسته 7 تا 12 میلیونی
 • 10 بسته 22 میلیونی
 • 5 بسته 50 میلیونی
 • و یک بسته 200 میلیونی بفروشید

که در ماه درآمد معادل 900 میلیون *8٪ = 73 میلیون تومن. درآمد شما در ماه اول 73 میلیون تومنه

اگر دنبال درآمدد بیشتری بقیه مطالب رو بخون

در پایان ماه به کسانی که به حد نصاب ما میرسن 6 ٪ دیگه پرداخت میشه

 • 2٪ برای آموزش به بازاریابان جدید ( داخلی و تلفنی )
 • 1٪ به بهترین فروشنده حرفه ایی
 • 1٪ به بهترین فروشنده نیمه حرفه ایی
 • 1٪ به بهترین فروشنده مبتدی
 • 1٪ به بهترین کار تیمی

همین جدول و درصدها برای فروشنگان دور کار و آنلاین هم رعایت میشه

به این 2٪ بابت آموزش و راه اندازی بازاریاب جدید خوب توجه کن با دقت و تیز هوشی !!!

به فرض شما شرایط پرورش و آموزش 3 بازاریاب نیمه حرفه ایی در ماه به ازای یک ساعت آموزش در روز اونم تلفنی و دور کار داشته باشی . هر یک از بازاریابان نیمه حرفه ایی در ماه فقط 70 درصد سقف فروششون رو پر کنن یعنی 240 میلیون تومن که ما در مثال 200 میلیون تومن رو محاسبه میکنیم.

به نظر شما بابت یک ساعت آموزش در سه ماه و تولید سه تیم سه نفره نیمه حرفه ایی به چه درآمدی میرسید؟

مجموع یک میلیارد و دویست میلیون که 2٪ اون به صورت ماهیانه محاسبه میشه و نقدی به حسابتون واریز میشه ِ معادل 24 میلیون تومن ِ که فقط بابت آموزش و حمایت بازاریابان جدید به دست آوردید.

به این ترتیب اگر به این بخش خوب توجه کنین و روی تیم های فروشی که توسط تو درست میشن وقت بذاری و حمایتشون کنی در سه ماه به راحتی درآمدی معادل 50 میلیون در هر ماه بدست میاری بدون اینکه حتی یک محصول فروخته باشی.

واقعا تو این بیزینس پلن شما دغدغه ایی برات مونده !

تا زمانی که تو تیم رو حمایت کنی 2 ٪ فروش تیم مادام العمر مال توعه

یک نکته جالب دیگه : فضا سازی در سایت و امکان ارتباط مستقیم با مشتری و طرح اشتغال زایی برای دانش آموزان ثبت نامی ات اونا رو تشویق به معرفی به دوستان و مخاطبین جدید میکنی با این پیش فرض که از هر 3 فروش یک مشتری فقط 2 مشتری جدید 4 میلیونی بهت معرفی کنه یعنی تو فروش هر ماهت به 40 مشتری جدید میرسی که از هرکدوم اونا قراره 5٪ سهم تو بشه  40*4000000=160000000 *5٪ = 8000000تومان

واقعا تو این بیزینس پلن دغدغه ایی دارید….!

چیزی هست که بهش فکر نشده باشه ؟

تا الان بیشتر دغدغه هات برطرف شد ِ میمونه محصولی که ارائه میکنی

شما برات سوال پیش میاد که محصول ما چه خصوصیاتی داره که شما بتونی اونو بفروشی

 1. پشتیبانی توسط افراد با تجربه و اساتید حرفه ایی
 2. محصول متغیر
 3. تعداد محصول بالا
 4. بازار فروش خیلی گسترده
 5. محصول جدید و بدون رقیب
 6. گارانتی محصولات و خدمات
 7. تبلیغات وسیع و مدرن

حالا شما رو با دنیای جدیدی از ارتباطات آشنا میکنم

ما یه بانک 200 هزار نفره ی استاد ِ مدیر ِ مدارس و آموزشگاه ِ مشاور و پشتیبان داریم که هر روز این امکان رو به شما میدیم که بتونین با ده نفر ازین تیم در ارتباط باشین ِ یه پیشنهاد جذاب اونا رو همواره به  همکاری و هم  تیم خودتون در بیارین ِ به این گروه یک سایت با تمام امکانات داده میشه برای تبلیغ در شهر  خودشون یا آنلاین داوطلب معرفی میشه ِ‌توسط یه تیم حرفه ایی تبلیغات در شبکه های اجتماعی روزانه تبلیغات وسیع و رایگان انجام میشه . این گروه کنار تیم های حرفه ایی پایتخت قرار میگیرن و بهشون امکان فروش محصولات و خدمات داده میشه ِ یک گواهی نامه بین المللی متناسب با رزومه تحصیلی و رزومه کاریشون داده میشه در نهایت 10٪ از خرید دانش آموزان معرفی شده شون رو به صورت نقدی دریافت میکنن.

یک فروشنده نیمه حرفه ایی میتونه از هر 10 نفر حداقل یک نفر رو جذب کنه که در ماه اگر هر نفر ازین افراد فقط 20 تا دانش آموز معرفی کنه و هر کدوم حداقل بسته ی شما رو بخره (یعنی بسته 4 میلیونی ) با یک حساب و کتاب سر انگشتی درآمد شما معادل 120 میلیون تومن  میشه . فقط کافیه جلسات آنلاین بذارید ِ امکاناتی که در خدمتشون میذاری معرفی کنی ِ پشتیبانیشون کنی ِ پیگیر باشی و حمایتشون کنی و برای این گروه امکان گسترش کار رو فراهم کنی . فروشنده ما بعد از یه مدت دیگه نمیفروشه فقط با پشتیبانی فروش هاش درآمد کسب میکنه ِ بجای اینکه صددرصد توان ات رو بذاری ِ یک در صد توانت رو برای صد نفر بذار تا تیمت گسترش پیدا کنه و از هدایت تیمی به یک فروش و درامد فوق العاده عالی برسی .

 

همین حالا عضو گروه ما بشید.