تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد

تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد

یکی از دانشگاه آکسفورد انگلستان کاج مگدالن، آکسفورد (Magdalen College, Oxford‎) است. مگدالن یکی از ثروتمندترین کالج‌ های آکسفورد شناخته شده که موقوفه مالی آن تا سال 2014 به مبلغ 180/8 میلیون پوند برآورد شده‌ است.

مدرسه کالج مگدالن که در سال 1480 تاسیس شده، یکی از برجسته ترین مدارس روزانه مستقل کشور می باشد.

 

تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد
تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد

 

در قسمت زیر فراخوان شغلی و بورسیه ی تحصیلی دانشگاه مگدالن را می خوانید:

فرصتی مهیج برای پیوستن به مدرسه شگفت انگیز ما و افزودن ارزش به برنامه آکادمیک Waynflete در سطح جهانی با مدیر برنامه WAYNFLETE STUDIES. اگر می خواهید در سطح جهانی پیشرفت کنید به یک رویکرد دقیق و حرفه ای و توانایی انجام چندین پروژه مختلف نیاز دارید.

 

تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد
تحصیل در دانشگاه کالج مگدالن، آکسفورد

 

ما با فراخوان این ابلاغیه به دنبال جذب یک مدیر با تجربه برای پشتیبانی اداری کارآمد از مطالعات Waynflete هستیم.اگر قصد همکاری با ما را دارید می بایست توانایی سازماندهی و مدیریت رویدادهای مهم را داشته باشید. این شغل به صورت پاره وقت می باشد. شما 3 روز در هفته باید در مگدالن حضور داشته باشید. البته می توانید برای روز سوم خودتان تصمیم بگیرید اما دوشنبه و پنجشنبه روزهایی ست که برای ما اهمیت ویژه ای دارد. لازم به ذکر است در زمان ترم به علاوه 6 روز در تعطیلات مدرسه، شامل روز INSET می بایست در مگدالن حضور داشته باشید.جزئیات بیشتر موقعیت و فرم درخواست کارکنان پشتیبانی در پیوند فرصت شغلی وب سایت موجود است: www.mcsoxford.org. در صورت نیاز می توانید به این نشانی سر بزنید.

تا کی مهلت دارید؟

فرم درخواست کارکنان پشتیبانی مدرسه، باید تا روز دوشنبه 19 ژوئیه برای خانم سارا هانتر، مدیر منایع انسانی ارسال شود (Applications@mcsoxford.org). مصاحبه ها در روز پنجشنبه 22 ژوئیه بررسی خواهد شد. متقاضیانی که فقط CV ارسال کنند به طور خودکار رد می شوند.

دانشکده کالج مگدالن متعهد به حفاظت و ارتقا w سطح رفاه کودکان است و داوطلب موفق به انجام معاینات قانونی بعد از تحصیل جذب خواهد شد.

اسناد

https://www.mcsoxford.org/vacancy/20075-2/

تاریخ بسته شدن: 19 ژوئیه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.