جزایر مدارک تو

هنوز به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاه برای اخذ مدارک عالی هستی و تمام فکر و ذهن شما منطبق نبودن مدرک تحصیلی با میزان علم و دانشی است که در حرفه و کار خود پیدا کرده اید. اما چالش‌های کوچک و بزرگ زندگی همواره ما را از رسیدن به آرزوهایمان بازداشته و نتوانسته ایم خود واقعی یمان را به دیگران نمایش دهیم. در حالی که موضوع ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر و اخد مدرک با تاییدیه وزارت علوم برای شما امری ممکن است، عوامل بازدارنده مانند مشکلات زمانی و مقاومت ذهن دست و پای شما را بسته است.

همراهان با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه ادامه تحصیل شاغلین در واحد‌های دانشگاهی کشور شرایطی را فراهم ساخته تا افراد شاغل در حوزه های مختلف بر اساس نیاز تخصصی، مهارت های لازم و حتی علاقه خود رشته مورد نظر را انتخاب و بتوانند با تکیه بر برنامه ریزی آموزشی و محتواهای تولید شده در زمان استاندارد مدرک یا مهارت مورد نظر را دریافت نمایند. بر اساس برخی از آمارهای اعلام شده و مشاهدات صورت گرفته افراد شاغل توانایی اخذ مدارک دانشگاهی خود را در زمان تعیین شده ندارند و گاها طول مدت زمان اخذ مدرک آنها تا بیش از 90 درصد افرایش می یابد. این افزایش مدت زمان دریافت مدرک یعنی چالش های پیش بینی نشده در فرآیند آموزش و تحصیل در دانشگاه و ممکن است برای شما این یک سوال باشد که چه چالش هایی برای افراد شاغل وجود دارد؟ اولین چالشی که قبل از ورود به دانشگاه با توجه به هیجانات اولیه غیرقابل پیش بینی است، تعداد ترم های تحصیلی است که دانشجو برای اخذ مدرک یا آن درگیر می شود.

طبق ضوابط اعلام شده و بر اساس قوانین آموزش عالی کشور، دانشجویانی که بیش از زمان تعیین شده در هر دوره آموزش عالی مانند کاردانی، کارشناسی یا کارشناسی ارشد، مدت زمان تحصیلی آنها به طول بیانجامد شامل صنوات خواهند شد. این یعنی دو چالش بسیار بزرگ و مهم که اولین مورد دریافت دیرتر مدرک و دومین مورد اعمال دیرهنگام آن در شرایط کاری خواهد بود. البته چالش زمان و هزینه در برگرفته شده را هنوز بررسی نکرده ایم و در صورتی که نگاه دقیق تری داشته باشیم، تازه به موضوع ارزش برنامه ریزی آموزشی پی خواهیم برد.

آنچه که شما از همراهان دریافت خواهید کرد، پس انداز هزینه و عمری است که می تواند ذخیره ای با ارزش را در دوران بازنشستگی شما رقم بزند. البته ناگفته نماند که دریافت مدرک صرفا برای شاغلین ارزش ندارد. بسیاری از افراد ممکن است از نقطه نظر جایگاه اجتماعی و بسیاری دیگر ممکن است در راستای امور مهاجرتی به دنبال ارتقاء مدرک خود باشند. در رابطه با تمامی موارد فوق کارشناسان موسسه همراهان آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

مزیت های همراهان فقط در رابطه با برنامه ریزی تحصیلی هم نیست و ما در راستای استفاده بهینه از زمان و اهمیت به آموزش نوین و اثربخش، اقدام به تولید محتواهایی از جنس پادکست و ویدیو کرده ایم تا شما بتوانید در زمان های پرت و شاید کم استفاده، صرفا با ختصاص  روزانه 20 دقیقه خود را برای امتحانات پایان ترم آماده سازید. آماده سازی و یادگیری دروس دانشگاه به این سبک به همراه پشتیبانی آموزش که توسط کارشناسان خبره در واحد پشتیبانی ارائه می گردد بخش کوچکی از خدمات موسسه همراهان است. برای آشنایی بیشتر با ما تماس گرفته یا فرم ارسال اطلاعات را از این قسمت تکمیل نمایید. به درآمد میلیونی روزانه خود فکر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.