جستجو
فیلتر جستجو
Exact matches only
Search in title
Search in excerpt
Search in content
سبد خرید 0

قبل از معرفی سوخت جت لازم است بدانید

که نیازی به تغییر در برنامه فعلی ات نداری

قرار نیست کتاب یا بانک تستت را تغییر بدهی

با برنامه جدیدی درس بخوانی و برنامه قبلی ات را کنار بگذاری

از تدریس کلاس جدید و تغییر استاد و چندگانه شدن هم خبری نیست!

خوبی سوخت جت این است که هر داوطلبی می تواند فقط با روزی 15 تا 45 دقیقه مطابق دستورالعمل ساده و پویایی که همراه این بسته است یک جهش رتبه ای واقعی برات ایجاد کند یعنی می تواند با روزی 15 تا 45 دقیقه از سی به رتبه دوازده هزار برسی و اگر خواستی و اعتماد داشتی وقت آزاد یکی دو ساعته دیگر به ما می دهی تا از سی هزار به سه هزار برسی.

سوخت جت چیست؟

این سرویس یک بسته آموزشی است که در سه ضرب شما را به هدف می رساند.

قبل از معرفی کامل بسته آموزشی جت لازم است بدانی که هدف هرقسمت چیست و چه ارزش افزوده ای دارد.

قسمت اول سوخت جت : مباحث تارگت و پرتکرار

این مباحث و ریز فصلها با بررسی آمار کنکور در سی سال گذشته توسط بهترین مشاوران کشور جمع آوری شده این مباحث را مشاورین جمع کرده اند مشترکات را گرفته اند و به نتیجه ای رسیده اند که 70% سوالات 30 ساله کنکور فقط از چهار هزار مبحث و ریز مبحث طرح شده و چهل هزار مبحث دیگه کمتر از آنها سوال درآمده است پس وظیفه این مجموعه این است که این چهار هزار زیر مبحث را دراختیار شما قرار دهد

قسمت دوم سوخت جت : ابر جزوات کپسوله

وقتی درس می خوانی خلاصه نویسی کن نکته و تستهای نزده و غلط را جمع آوری کن خیلی از کنکوری ها با خلاصه کردن مشکل دارند و نمی توانند صفحه خلاصه خوبی درست کنند.ابر جزوات کپسوله خلاصه نکات کاربردی و مهمی است که توسط یک تیم رتبه برتری های 5 سال اخیر در هر درس جمع آوری شده است.این نکات از نتیجه بررسی تست های غلط و نزده این داوطلبان است و جالب این جاست که نکات به صورت کاربردی مطرح شده اند. در اصل نکات اصلی و انحرافی صورت سوال رابیان میکند و دوم علت درستی و نادرستی هر گزینه را بررسی کرده سوم یکبار نکات کاربردی که برای هر تست نیاز دارید، مشخص شد است.

قسمت سوم : مجموعه سوالات دام دار کنکور از نگاه طراحان کنکور

طراحان کنکور موظف هستند گزینه ها را به ترتیبی طراحی کنند ، که داوطلب در دام بیفتد وعملا حتی با رسیدن به جواب ،گزینه غلط را انتخاب کنی. چون خودشان را به جای 4 گروه از بچه ها قرار می دهندو به خوبی به اشتباهات متداول و قلق های تست زنی آشنا هستند .

مجموعه سوالات احتمالی با همکاری 7 استاد کنکوری بنام پایتخت با چالش ” من طراحم ” جمع آوری و تنظیم شده به ترتیبی که در هر مبحث سوالاتی که قرار است در کنکور 1401 طرح بشود از امروز در اختیار شما قرار می دهد. با این مجموعه سوالات لبخند و اعتماد به نفس را در روز کنکور به خودتان هدیه کنید. همین لبخند و اعتماد به نفس عامل جهش رتبه از سی هزار به سه هزار است لطفا این لحظه را تصور کنید که سر جلسه کنکور هستید و وقتی که دفترچه سوالات را دریافت میکنید و صفحه اول را ورق می زنید یک دفعه چند تا سوال را مشابه را می بینید و در چند ثانیه اول شکارشان میکنید و وقتی نیم نگاهی به کناری هات می اندازی می بینی که همه عصبی هستند و هنوز پاسخی به سوالات نداده اند واقعاً این احساس خیلی خوبیه !

چرا سوخت جت؟

1 . توسط سه گروه تاثیر گذار در کنکور( استاد، مشاور، رتبه برتری) تهیه و تنظیم شده

2 . بدون اینکه تغییر در برنامه فعلی تان ایجاد کند می توانید از آن استفاده کنید.

3 . روزی 15 تا 40 دقیقه کافی است که برایتان جهش ایجاد کنید

4 . روش استفاده از این مجموعه در هر سطح تحصیلی متفاوت است.

5 . تاثیر استفاده از این محصول را در چند هفته در نمرات تراز آزمایشی می بینید

6 . به شما برگه گارانتی می دهد.

7 . به شما قدرت می دهد که با اعتماد به نفس از همه توانمندی هایتان استفاده کنید

8 . مشکلات عمومی کنکوری ها را ریشه ای حل می کند

9 . تست ها غلط و نزده را به شدت کاهش می دهد

10 . تست هایی که بین چند گزینه شک می کردید را به پاسخ صحیح می رساند

11 . مشکل مدیریت زمان و قلق های تست زنی را کاملاً حل می کند.

12 . جایی برای افسوس های بعدی و اما و اگر ها نمی گذارد.

گارانتی و ضمانت

این مجموعه ارزشی است که امسال پنجمین سال تولیدش است با گارانتی به شما می دهیم به این ترتیب که 50% مبلغ در زمان قرارداد و مابقی پس از حصول نتیجه پرداخت می شود.

کاملاً علمی و منطقی تولید شده

برای اینکه تاثیر جهشی این بسته را در تغییر ترازتان یا احساس کنیدیک بسته ) 5 % کل مجموعه برای شروع در اختیارتان می گذاریم ( که بعد از شروع آن با اعتماد صد در صدی سوخت جت کامل را تهیه کنید.

در 5 سال اخیر توانسته ایم 52 % مباحث، نکات و سوالات را حدس بزنیم

نتایج مطلوب و آمار رتبه برتری ها که از این مجموعه استفاده کرده اند موجود است

در بسته جامع سوخت جت آنقدر به کارمان مطمئن هستیم که شما 50 % از مبلغ را حین قرارداد مابقی را پس از حصول نتیجه پرداخت می کنید

به خاطر پشتیبانی مستمر ظرفیت این مجموعه محدود است

امسال برای اینکه بتوانید رکورد 5 سال اخیر را بشکنیم یک چالش در سوشیال با همکاری اساتید، مشاورین ، پشتیبانها، رتبه برتری ها، فعالان آموزشی و شما داوطلبان ، راه انداخته ایم که شعارش و هدفش پیش بینی سوالات کنکور 1401 است که در هر ماه یک تیم تخصصی این مجموعه را مدیریت می کند و تا روز کنکور این مجموعه را در اختیار بچه هایی که بسته را خریده اند می گذارد.

بدون تغییر برنامه فقط روزی 15 تا 45 دقیقه با همراهی این مجموعه می توانید از نتایج شگفت انگیز این مجموعه استفاده کنید

در هر وضعیتی که باشید یک دستورالعمل اجرایی برای استفاده از بسته به شما داده می شود که خیلی زود بهترین نتیجه را بگیرید

روشهای خرید

خرید از لینک فروشگاه همراهان با مجوز رسمی

پیش پرداخت برای این بسته 150 هزار تومان است که کارشناس ها با شما تماس می گیرند و بعد از مشاوره بسته مرتبط را در اختیار شما قرار می دهند.

تماس با تلفن
021910358

تکمیل فرم

همین الان می توانی با پرداخت صد هزار تومان از یک میلیون تومان تخفیف سوخت جت برای بسته جامع استفاده کنی توجه کن به لینک پرداخت زیر مراجعه کن بعد از پرداخت صد هزارتومان عکس واریزی را به شماره واتساپ 09045350849 ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ویژگی های مجموعه

با ایمان بخرید !

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ilmara.com/?p=10276