صندوقچه ی مهارت های تو

مدارک دانشگاهی در تمامی جوامع دارای اهمیت و اعتبار خاصی هستند. البته برخی از کشورها در رابطه با برخی از مدارک دانشگاهی مانند مهندسی، علوم پایه یا علوم انسانی اهمیت بیشتری قائل هستند اما اهمیت موضوع بر کسی پوشیده نیست که روابط اجتماعی شما و بر بسیاری از موارد درآمد کاری شما ارتباط بسیار مستقیمی با سطح تحصیلات دارد. موقعیت اجتماعی در شرایط کاری محل کار شما بسیار موثر است. در بسیاری از موارد نظرات شما بر اساس موقعیت شغلی و کاری شما مورد پذیرش بدنه یک سازمان قرار می گیرد. بنابراین نباید از این موضوع ناراحت شویم که فردی با مدرک بالاتر و تجریه کمتر در سازمان شما بیشتر مورد احترام قرار گیرد.
اما چرا شما نباید به فکر ارتقاء سطح اجتماعی و شغلی خود باشید؟ گرفتار کار هستید و جسم و ذهن شما واقعا توانایی ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر دانشگاهی را ندارد. این پاسخ بارها و بارها از داوطلبان شنیده می شود. وقتی از آنها سوال می شود که چرا ادامه تحصیل نمی دهید آنها پاسخ های متفاوتی شامل مضمون فوق بیان می کنند که:
شرایط خانواده و گرفتاری های آن
وظایف کاری و مرخصی هایی که نمی توانم هر لحظه برای درس و دانشگاه از آن استفاده کنم
برنامه ریزی آموزشی و نحوه ارتباط با اساتید وقت زیادی را از من خواهد گرفت
جزوات و مطالعه آنها نیز برای من کمی دشوار شده است. شاید سن من دیگر توان خواندن این حجم از متون را نداشته باشد
اما در عین حال حرف هایی از جنس “ای کاش” نیز در ذهن ایین افراد قرار دارد:
ای کاش با مدرک بالاتری در پست مدیریت قرار داشتم
دوستانم با مدارک بالاتر شرایط متفاوتی از من در سازمان دارند
برای ثبت فلان مجوز باید مدرک یا گواهی نامه مربوطه را داشته باشم
اگر با مدیریت بازنشسته شوم می توانم مبلغ بسیار بالاتری را هنگام دریافت سنوات خود داشته باشم
فرزندان من دوست دارند پدر و مادرشان تحصیلات عالی یا حتی تکمیلی داشته باشند
بنابریان در مقابل سختی ها، آرزوهایی وجود دارد که به راحتی نمی توان از درس خواندن در مقاطع بالاتر چشم پوشی کرد. اما ما صندوقچه ای از مدارک و مهارت ها را در اختیار داریم و خود از آن مطلع نیستیم. شاید بگویید چگونه و به چه صورت؟
کافی است در کنار همراهان قرار بگیرید و با مشاوره ای که از سمت کارشناسان خبره ما دریفات خواهید کرد این موضوع برایتان روشن شود که ساده تر از آنچه فکر می کردید می توان به مدارک عالی دست پیدا کرد. یعنی قطعا هر کاری زحمت خود را خواهد داشت اما همیشه راه های بهینه تر نیز وجود دارد. مسیر بهینه در اختیار همراهان می باشد. در گام اول همراهان در حوزه های بسیار متنوعی از رشته های دانشگاهی، مدارک فنی و حرفه ای، کتب و مقالات و ثبت انواع بلاگ های آموزشی و کسب و کار به شما مشاوره خواهد داد. نیاز مشاوره ای شما را در حوزه آموزش با درصد بسیار بالا پوشش خواهیم داد.
گام بعدی پوشش انواع روش های تحصیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و فنی و حرفه ای است. شما مشکل زمان دارید؟ در اینجا مراکزی که مجوز آموزش غیر حضوری را دارند به شما معرفی می گردند. شما برای خواندن محتوای متنی درسی مشکل خواهید داشت؟ در اینجا محتواهای صوتی و ویدویی را برای شما آماده کرده ایم. ما راه را برای ادامه تحصیل شما هموار نموده ایم. کافی است برای دستیابی به صندوقچه مدارک خود اراده کنید و با کارشناسان خیره موسسه همراهان تماس بگیرید. قطعا سوالات شما با صبوری پاسخ داده خواهد شد و شما با بهینه ترین و قانونی ترین راهکار موجود برای ادامه تحصیل آشنا می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.