طرح های جدید بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی

این سرویس ، راه حل مناسبی برای مشکلات و دغدغه های اقشارمختلف جامعه در زمینه بیمه تامین اجتماعی، درمانی وبیمه تکمیلی ، میباشد. قبل از انتخاب گروهی که در آن قراردارید و خدمات و مزایای طرحی که دریافت می کنید ، لازم است توجهتان را به مشکلات عمومی اقشار مختلف جامعه جلب کنیم.

چه بسیارند همکارانی که از شغل، ارتقای شغلی، سمت سازمانی و حقوق دریافتی‌شان ناراضی اند و فقط به دلیل اینکه در شرکت فعلی بیمه شده اند قدرت تغییر شغل خود را ندارند.

وقتی به دنبال کار و حقوق رویایی خود هستید از بعضی کارها ،سمت ها ، حقوقهای پیشنهادی و پیشنهادات کاری ذوق زده می شوید ولی به دلیل اینکه شرکت ، شما را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و درمانی قرار نمیدهد، آن را رها کرده و منصرف می شوید . شمار زیادی از شاغلین از مزایای بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی بی بهره اند. اکثردانشجویان شاغل به دلیل پاره‌وقت بودن ، از هرگونه بیمه و خدمات آن بی بهره‌ بوده و جز سوابق کاری و حرفه ای شان محسوب نمی شود. همچنین سرپرستان خانوار و زنان خانه دار، مشاغل کارگری، آزاد یا از مزایای بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی بی بهره اند یا با پرداخت حق بیمه های گزاف ماهانه از این خدمات استفاده می کنند.

در طرح ما مشکل بیمه تامین اجتماعی، درمانی و تکمیلی با مزایای جذاب و استثنایی زیر مرتفع  میشود

حق بیمه تامین اجتماعی ماهانه فقط 8درصد

حق بیمه تکمیلی با یک پوشش VIP فقط سالی 130 تا نهصد هزار تومان

انتخاب سمت شغلی در لیست بیمه و ثبت در سوابق حرفه‌ای

میزان حق بیمه برای سمت شغلی به انتخاب خودتان

با تغییر شرکت، شغل، اخراج و یا استخدام جدید نیاز به بیمه ندارید چون از امروز تا بازنشستگی بیمه شده اید .

چون بیمه هستید درمحل کارخود می توانید علاوه بر حقوق دریافتی ، مبلغ حق بیمه ماهیانه را از کارفرمای جدید دریافت کنید

بهره‌مندی از مزایای عالی و خدمات وام بانکی با کارمزد 4% ، صندوق‌های رفاهی مانند خرید اقساطی مسکن، لوازم خانگی ، تخفیفات شرکتی که ویژه این گروه صنفی هستند

ما با بررسی های دقیق اقشار مختلف جامعه ، متقاضیان این طرح را به چهار گروه تخصصی تقسیم بندی کردیم:

گروهت را انتخاب کن! مزایا، خدمات و مبالغ گروه خودت را ببین و پس از بررسی با ما تماس بگیر یا خریدت را قطعی کن.  

گروه اول:

کارگران، سرپرستان خانه، مشاغل ازاد، دانشجویان تا کارشناسی، کارمندان ساده

گروه دوم:

کارمندان میانی و ارشد، مدیران، متخصصان، کارشناسان، دانشجویان مقطع کارشناسی به بالا

گروه سوم:

صاحبین شرکتها، مدیران ارشد، مجموعه داران

گروه چهارم:

همکارانی که در حال بازنشستگی هستند

گروه 1:

حق بیمه تامین اجتماعی، درمانی ماهیانه سیصد و ده هزار تومان

سوالات متداول

از زمان عقد قرارداد و پرداخت وجه فقط دو ماه طول می کشد تا بیمه شوید

هشت میلیون تومان

شما با یک مرکز رسمی و با مجوز های قانونی ارشاد، نظام روانشناسی، سازمان بهزیستی و شرکت بازاریابی درحال انعقاد قرارداد هستیدکه در قرارداد گفته شده ظرف دو ماه از مزایای بیمه ای می توانیداستفاده کنید در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما برگردانده می شود.

دو روش عقد قرارداد داریم روش اول حضوری در دفتر تهران به نشانی : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، بالاتر از کوچه یکم، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ و تلفن روابط عمومی:

021-22900293-4

روش دوم پس از انجام مشاوره  تلفنی ، قرارداد به واتساپ 09045350849 ارسال می شود، امضا می کنید و پس از آن مبلغ هشت میلیون تومان را به حساب  مدیرعامل شرکت جناب آقای محسن ارزانی  ۶۱۰۴۳۳۷۵۱۱۲۰۵۸۷۲ واریز میکنید.

1.به حساب اعلام شده واریز می کنید

2.از طریق سایت در لینک زیر خرید آنلاین را می توانید انجام دهید و فیش واریزی را برای مشاور تتخصصی تان ارسال کنید.

بله چهارمیلیون تومان را به حساب واریز کنید . چهار میلیون تومان مابقی را دریک فقره چک به صورت زیر به تاریخ چهل و پنج روز پس از قراردادتون پرداخت کنید و این چک در را دروجه شرکت بازاریابی همراهان در خصوص موضوع قرارداد شماره قرارداد     صادر کنید.

اگر امکان مراجعه حضوری دارید که حضوراً تحویل می دهید در غیر اینصورت چک را به نشانی تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، بالاتر از کوچه یکم، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ ، پست بیمه پیشتاز کنید.

بله

بله

فایل پوشش بیمه ای را دانلود کنید و سرویسهای بیمه ات را به خوبی بخوان!

برای دانلود فایل کلیک کنید

1.وام بانکی 15 تا 25 میلیونی با نرخ 4% می توانید بگیرید.

2. چون عضو رسمی کانون وزارت ارشاد هستید از یک سری مزایای رفاهی که  در هر ماه لیستش را برای شما ارسال می کنیم، بهره مند می شوید یا خودتان به سایت http://ahleghalam.ir مراجعه کنید عضو خبرنامه اش شوید  و از آخرین اخبار رفاهی کانون رسمی وزارت ارشاد بهرمند شوید

بیمه تامین اجتماعی موارد زیر را تحت پوشش قرار می دهد.

 1. از کارافتادگی
 2. درمانی
 3. بازنشستگی
 4. فوت

گروه 2:

در این گروه مبلغ بیمه تامین اجتماعی ، درمانی و تکمیلی را می توانیدخودتان انتخاب کنید.

روش محاسبه حق  بیمه تامین اجتماعی : ماهیانه 8% حقوق انتخابی

و هزینه بیمه تکمیلی درمانی در هر سال: صد وسی هزار تومان – پانصد  هزار تومان – یک میلیون و صد هزار تومان

طرح بیمه درمانی و تکمیلی را مطالعه کنید.

سوالات متداول

1.بیمه تامین اجتماعی

2. بیمه تکمیلی درمانی

3.بیمه عمر و حوادث با 95% تخفیف حق بیمه

4.عضویت در اهل قلم کشور

5.ثبت ، چاپ دو کتاب به نام شما

6. دریافت دوازده لوح وزارت ارشادی 

7.تکمیل، نگارش رزومه فوق حرفه ای به همراه توصیه نامه های  معتبر

8.وام بانکی 4%

9. خدمات رفاهی کانون وزارت ارشاد

10. ثبت نام و مشخصات شما در سایت رسمی وزارت ارشاد و خانه کتاب کشور

11. دریافت دعوتنامه از مرکز همایشها در زیر شاخه ای که کتابهای خود را به چاپ رسانده اید.

 

 • بله ، بعد از اینکه ما امکان بیمه کردن شما را داشتیم حق بیمه لیست بیمه قبلی را پرداخت نمی کنید و اتمام کار خودتان را اعلام می کنید و از طریق ما بیمه می شوید .

 • بله فقط در رزومه ارسالی باید این موارد : سمت شغلی و حرفه خود را حتما قید کنید.

 • بله

بله

 • بله پس از اتمام این قرارداد و انجام تعهدات برای فروش کتاب با شما قرارداد جدید منعقد می کنیم.

 • در هر نسخه هفت جلد کتاب به شما داده می شود.

 • هزینه مجزا بابت چاپ هر کدام می گیریم.

خیر

 • بله خودتان در سمتی هستید که در حال انتخاب پرسنل و زیر مجموعه هستید.فرض کنید با رزومه عالی و توصیه نامه های معتبر شخصی مواجه هستید که در سمت شغلی اش دارای کتاب و ادعا است. آیا در جذب این نیرو افزایش حقوق و دادن مزایای بیشتر برای اینکه این همکار حرفه ای را برای سازمان خود جذب کنید تلاش می کنید؟ قاعدتا این اتفاق برای شما هم خواهد افتاد.
 •  

 1. پکیج مهارتی با اعطای گواهینامه معتبر وزارت ارشاد، سازمان فنی حرفه ای ، وزارت علوم، سازمان نظام روانشناسی، سازمان بهزیستی کشور با مبلغ ده تا پانزده میلیون تومان .
 2. پکیج مهارتی با گواهینامه معتبر جهان اسلام  با ایجاد بازار کار  در پنجاه و چهار کشور رسمی و 18 کشور حامی جهان اسلام (امریکا، کانادا، استرالیا، سوئیس و..)که این پکیج یک دوره فوق حرفه ای با مبلغ هشت هزار یورو صادر و به تایید می رسد در ضمن نام و مشخصات شما در لیست متخصصین این کشورها ثبت رسمی می شود.
 3. چاپ کتاب با ناشر معتبر خارجی و نمایش مشخصات شما و کتاب در سایت رسمی آمازون و دیگر سایتهای معتبر فروش کتاب در دنیا هر کتاب با مبغی حدود 35میلیون تومان به چاپ می رسد.
 4. راه اندازی صفحه اختصاصی رزومه در وب سایت رسمی گوگل با سئو فوق حرفه ای به دو زبان با معرفی کامل فردی، تخصصی، مهارتی و سابقه ای شما  در سایت و سوشیال های فعال با وجود هزینه ده تا بیست  میلیون تومان
 5. ارائه کارت هوشمند بین المللی کار مورد تایید داخل و خارج کشور با این کارت هویت سازمانی متخصصانی را پیدا می کنید مثل کارشناسان رسمی دادگستری در حرفه و بیزینس خود مرجع علمی می شوید . مبلغ ده میلیون تومان
 6. ثبت شرکت و برند شخصی در ایران در صورت درخواست تاسیس شعبه در دنیا با مجوز رسمی و ساخت صفحات سایت و سوشال فعال و معتبر.امکان ورود شرکت به دنیای جهان اسلام و در هشتاد کشور تعیین شده، اخذ گواهینامه های معتبر داخلی و جهانی ویژه شرکت، تاسیس واحد آموزشی و صدور گواهینامه در صنعت و تخصص شما و کسب درآمد بسیار عالی در مجموعه ساخته شده ، اخذ گواهینامه ایزو، مدیریت بهره وری و کیفیت . نگارش پروپوزال کسب درآمد ، جستجوی سرمایه گذار، فروش شرکتی که ساختید بزرگ کردید به قیمت باور نکردنی و کسب سود بسیار بالا ظرف مدت کوتاه ، مبلغ از 150 تا 450 میلیون تومان ظرف سه ماه هشتاد درصد سهام شرکت ساخته شده را می توانید با سه برابر مبلغ انجام شده به فروش برسانید .
 7. تکمیل و ارتقای مدارک دانشگاهی تا  ارشد مبلغ25 میلیون تومان
 8. تکمیل و ارتقای مدارک معتبر کاری هم سطح کارشناسی تا دکتری مبلغ از 25 تا80 میلیون تومان
 9. تهیه مدارک و تکمیل سازی مدارک جهت اخذ اقامت کاری با حقوق دلاری
 10. تکمیل مدارک شما جهت ادامه تحصیل در برترین دانشگاههای دنیا با مزایای vip .

توجه مبالغ طرحهای 9و10 : پس از مشاوره اعلام می شود.

 • خیر این مبلغ فقط یک بار پرداخت می شود. و از امروزتا بازنشستگی تان می توانید از مزایای ذکر شده آن استفاده کنید . از این طرح برای شرکت و مجموعه ای که دارای پرسنل است می توانند استفاده کنند؟بله خارج از تشکل ما بابت معرفی انجام شده به جرات می توان گفت که  بهترین کادو برای صاحب بیزینس در ایران ، حذف هزینه ها و دردسرهای بعدی کارگری  و کارفرمایی بیمه تامین اجتماعی است.

بله بابت معرفی فردی و شرکتی  از  مبلغ کل قرارداد هفت درصد به عنوان حق السهم به شما تعلق می گیرد.

مشخصات زیر را می توانید در فرم پرکنید یا شماره خود را به واتساپ 09045350849 ارسال کنید.

 

"*" indicates required fields

گروه 3:

از این طرح با اهداف مدیریتی از امروز می توانید از مزایای ویژه به  نفع و سود خودتان بهره مند شویدهمانطورکه با ما همراه هستید پرسنل و مدیران مجموعه، سرمایه های اصلی شرکت هستندکه در تمامی دنیا این گروه به عنوان مشتری داخلی معرفی شده و صاحبین مشاغل با هدف نگهداشت سرمایه های اصلی شرکت اقدام به ارائه خدمات و پاداش هایی می کنند که در حفظ و نگهداری کارکنان خود موثر واقع شود. با هدف تولید مجموعه ای وفادار از خدمات زیر برای خود و همکارانتان استفاده کنید.

 1. تقسیم بندی همکاران مدیران به سه گروه ارزشی، میانی ، معمولی و اعتبار بخشی به هریک از این گروه ها
 2. ارائه خدمات بیمه تامین اجتماعی ،درمانی ، تکمیلی و عمر و حوادث و صندوق رفاهی و وام بانکی متناسب با هر گروه 
 3. بابت هریک از گروه های پرسنلی مجموعه شما با پرداخت 8 تا 20میلیون تومان می تواند هزینه حق بیمه تامین اجتماعی شرکت را به صفر تومان برساند و ارزش افزوده ویژه ای برای هر گروه همکاران، گروه پرسنلی ایجادکند.

گروه همکاران ارزشی: همکاران و مدیرانی هستند  که وجودشان برای مجموعه بسیار ارزشمند  است برای این گروه یک پکیچ بیست میلیون تومانی vip  در نظر گرفته شده که این گروه از همکاران با دریافت گواهینامه های مهارتی معتبر و مورد تایید وزارت ارشاد با چاپ دو کتاب ارزشمند و ثبت اطلاعات آنها در سایت و سوشیال های رسمی شرکت و وزارت ارشاد ارزش افزوده تبلیغاتی ویژه ای هم به مجموعه و شرکت شما خواهد داد.

گروه همکاران میانی: این گروه همکارانی هستند  که با ایجاد رفاه نسبی از سوی شرکت شما امکان جهش توانمندی در آنها ایجاد می شود که در نهایت با رشد ارتقای کیفی کار، کاهش هزینه خروج پرسنلی ، شرکت خود را به یک مجموعه برنده تبدیل خواهید کرد برای این گروه از همکاران مبلغ 11 تا 15 میلیون تومان هزینه می شود که از کلیه خدمات و سرویس های مربوط به خود استفاده نمایند.

گروه سوم همکاران معمولی: این گروه هم راستا با اهداف شرکت شما از حیث کیفی،سمت سازمانی، با نتیجه عملکرد کاری و اهداف سازمانی شما همسو نیست یا ارزش کمتری از گروه میانی دارد که برای استفاده این گروه ازکلیه مزایای بیمه و خدمات رفاهی هفت میلیون تومان محاسبه  و پرداخت می شود.

سوالات متداول

براساس مشورتی که به شما می دهیم می توانید مبالغ را در گروه ها به روش های مختلفی محاسبه و دریافت کنید.

روش اول :  این سرویس یک ارزش افزوده فردی برای پرسنل ایجادمی کند و به همین دلیل خود همکار باید مبلغ آن را پرداخت نماید.که با برگزاری یک جلسه می توانید آن مبلغ ر ا دریافت و تسویه کنید .

روش دوم از صفر تا صد مبلغ را شرکت شما پرداخت و تسویه  می کند و این مبلغ را به صورت نقد یا  نقد و اقساط از همکاران خود تسویه می کند بعضی از صاحبین صنف  پنجاه درصد مبلغ هر گروه را از پرسنل دریافت کرده و پنجاه درصد مابقی را  در زمان تسویه نهایی و خروج از شرکت محاسبه و از پرسنل کسر می کنند.

حدود  دو تا سه ماه

مشکلی نیست شما
 می توانید کلیه پرسنل خود را در لیست بیمه جدید کارفرمای  وزارت ارشادی ببرید فقط چند نفر از جمله خودتان و چند نیروی دیگر را در لیست خود نگه دارید. که کد کارگاهی تان همچنان باقی بماند.

بله

روش اول  نقدی با 5 % تخفیف کلی محاسبه می شود.روش دوم نقد و چک. 50% مبلغ به صورت نقدپرداخت می کنید و مابقی 50% ظرف دو فقره چک یک و دو ماه یا یک فقره چک چهل و پنج روزه پرداخت می کنید .

برای مجموعه ما، شرکت ها دارای دو شخصیت حقیقی و حقوقی هستند شخصیت حقیقی برای ما رزومه و خدمات به مدیران  و صاحبین سهام شرکت است و شخصیت حقوقی برند و رزومه شرکت و توانمندی های مجموعه ای که ارزش سهام شرکت به اعتبار داخلی و بین المللی اش ، ایجاد بازار و کسب درآمد در داخل و خارج کشور، تاسیس واحدآموزشی و صدور گواهی  معتبر و کسب درآمد عالی و استثنایی در مجموعه شما ، ارائه پروپوزال در ایجاد بازار یا حتی جستجوی سرمایه گذار برای اجرای  طرح های مختلف، گسترش فعالیتهای شرکت در جهان اسلام حدود هشتاد کشور و...

در یک جمله توانایی ما ساخت دنیای تخیلی شما است که  در شاخه های زیر تقسیم بندی می شود.

 1. اعتبار بخشی به شخصیت حقوقی شرکت شما در دنیای واقعی و سوشیال
 2. تفاوت در ایجاد رزومه حرفه ای مدیریتی ویژه ای مدیران و صاحبان شرکت در شغل  و حرفه خود
 3. ایجاد رفاه در کل سازمان و منابع انسانی با کاهش صددرصدی هزینه های حق بیمه تامین اجتماعی و درمانی و دیگر موارد
 4. ارائه طرح های درآمد زا با رفع موانع قانونی، اخذ مجوز، سرمایه گذاری، تامین نیروی انسانی دیگر شرکتها جهت گسترش فعالیت
 5. ورود سرمایه گذار با حق السهم مشخص در صنعت و حرفه فعلی شرکت شما

پس ازعقد قرارداد این گروه از همکاران بعد از یک ماه می توانند به لیست بیمه اضافه شوند.

بله اگر شرکت بخواهد با حضور مدیران ارشد یا مدیران منابع انسانی جلسه ای را برگزار می کنیم که کل طرح  و مزایای آن را معرفی می کنیم و مطمئنا  از نتایج عالی آن، هم شرکت و هم همکاران استقبال ویژه ای می کنند

بله راه های بسیار سریع برای کسب درآمد و انجام کارهای مشترک درآمد زا وجود دارد که اگر مجموعه شما و توانمندی های شما را بشناسیم می توانیم ظرف  کمتر از ده روز از این توانمندی های استفاده کنیم.

حدود سی تا پنجاه میلیون و ظرف مدت سی تا شصت روز.

حدود چهل روز مبلغی معادل 8 تا ده هزار یورو جهت عضویت در این دنیای54 کشور اسلامی و 18 کشور حامی پرداخت میکنیم پس از آن تمامی مراحل صفر تا صد طراحی دوره و اجرایی کردنش را ما برای شما انجام می دهیم .

بله یکی از سرویس هایی که ما از طریق دانشگاه های جهان اسلام در بهترین دانشگاه ها و کالج ها در اختیار شما می گذاریم تامین  اساتید به صورت آنلاین با اعطای گواهینامه های دانشگاهی و یا اعطای گواهینامه از خود جهان اسلام که خارج از اینکه میتواند به کیفیت مجموعه شما و پرسنل کمک کند ، مزایای خیلی زیادی می تواند برای شما ایجاد کند که به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. معرفی مجموعه شما به دانشگاه طرف قرارداد
 2. استفاده پرسنل مجموعه شما از تخصص برترین اساتید اهل فن
 3. معرفی دوره در فضای تبلیغاتی و جذب متقاضیان جدید
 4. تامین مبالغ اساتید ، کل هزینه ها و گواهینامه ها از طریق جذب جدید
 5. تولید محتوای کوتاه و آموزشی برای فروش آنلاین دوره در مراحل بعدی
 6. در صنعت خود متفاوت معرفی می شوید.

لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا متخصصان سازمانی همراهان با ایجاد ارتباط تلفنی و آنلاین مقدمات شروع همکاری متقابل را راه اندازی کنند .

لطفا با هدف ارتقا کیفی مشاوره  و مدیریتی اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید:

جنسیت
نشانی دفتر
تعداد پرسنل مجموعه
تعداد حضوری مجموعه
تعداد پرسنل دور کار مجموعه
پرسنل از بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند؟
از بیمه تکمیلی استفاده می کنید ؟
تمایل به استفاده از خدمات معرفی شده در مجموعه را دارید؟

گروه 4:

طبق قوانین جدید تامین اجتماعی میانگین حق بیمه پرداختی بیمه گذار در پنج سال پایانی کار خود مبلغی است  که بیمه متعهد می شود در دوران بازنشستگی به صورت ماهیانه به بیمه گذار پرداخت نماید . بر همین اساس پرداخت حق بیمه در پنج سال آخر و تامین یک سری مدارک مرتبط کاری برای بیمه گذاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون تمام زندگی آتی شما مرتبط به حقوقی است که قرار است دریافت کنید.

 ما با دریافت مبلغ پانزده میلیون تومان و عقد قرارداد با شما می توانیم:

 1. با هر مبلغی که خواستید بیمه بشوید.
 2. رزومه تاثیر گذار بیمه ای در پرداخت حقوق بازنشستگی بتوانید ارائه دهید.
 3. در صورت لزوم از مزایای بیمه تکمیلی دیگر استفاده کنید.

بزرگترین دغدغه فکری متقاضیان این گروه گذر عمر 25 ساله پرداخت حق بیمه ماهیانه و سرویس های نامناسب بیمه ای در این است  که این سالها سختی ها را  تحمل کردند تا با دریافت حقوق ماهیانه‌مکفی مشکلات زندگی خود را در دوران بازنشستگی مرتفع سازند.ما توانایی انجام این کار را به صورت تخصصی و تضمینی داریم.

توجهات ویژه :

برای شروع سرویس ، فرم مشخصات فردی را تکمیل و پس از مشاوره تخصصی تلفنی و انتخاب طرح می توانید مراحل زیر را سپری کنید

عقد قرارداد

واریز وجه به صورت نقد و یا نقد و چک

مراحل صفر تا صدی با همراهان می توانید :


روش اول حضوری در دفتر تهران به نشانی : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، بالاتر از کوچه یکم، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ و تلفن روابط عمومی: 4-02122900293

روش دوم پس از انجام مشاوره تلفنی ، قرارداد به واتساپ 09045350849 ارسال می شود، امضا می کنید و پس از آن مبلغ هشت میلیون تومان را به حساب مدیرعامل شرکت جناب آقای محسن ارزانی ۶۱۰۴۳۳۷۵۱۱۲۰۵۸۷۲ واریز میکنید.

انجمن صنفی فروشگاهای اینترنتی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ilmara.com/?p=7217