مدرسه هیدینگتون – دستیار شبانه روزی فارغ التحصیل – تئاتر

خلاصه

مدرسه هیدینگتون به دنبال یک دستیار شبانه روزی فارغ التحصیل هست تا از دانشکده هنرهای نمایشی و جامعه شبانه روزی در مدرسه هدینگتون پشتیبانی کند.

جزئیات

هیدینگتون یک مدرسه دخترانه پر جنب و جوش است که در 23 هکتار در حومه آکسفورد واقع شده است. این دانشکده به دلیل تعهد به تعالی دانشگاهی ، پشتیبانی دامداری و طیف چشمگیری از فرصتهای فوق برنامه مشهور است.

در ادامه به گفته مدرسه هیدینگتون:

ما به دنبال یک دستیار شبانه روزی فارغ التحصیل هستیم تا از دانشکده هنرهای نمایشی و بصورت شبانه روزی در مدرسه هدینگتون کار کند. شما برای سال تحصیلی سپتامبر 2021 – ژوئیه 2022 در مدرسه زندگی و کار خواهید کرد. شغل موجود به این منظور طراحی شده است که فارغ التحصیلان اخیر این فرصت را دارند که تجربه زندگی در محل کار و کار در دانشکده هنرهای نمایشی را در محیط مدرسه شبانه روزی بدست آورند.

ما به دنبال شخصیت هایی با اعتماد به نفس ، انعطاف پذیر و کاملاً وظیفه شناس هستیم تا بتوانیم خود را با شرایط متغیر سازگار کنیم. این کارشامل اقامت است و در طول مدت قرارداد اقامتگاه در دسترس است.

برنامه ها به صورت موردی بررسی و در فهرست کوتاه قرار می گیرند و  بسته به حجم برنامه هایی که دریافت می کنیم ، حق مصاحبه ، انتصاب و بستن قرارداد را برای خود محفوظ می دانیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا در اولین فرصت برای جلوگیری از ناامیدی اقدام کنید زیرا وقتی جای خالی پر شود دیگر نمی توانید فرم درخواست خود را ارائه دهید.

مدرسه هدینگتون متعهد به حفاظت و ارتقا سطح رفاه کودکان و جوانان است. متقاضیان باید بتوانند شواهدی از حق زندگی و کار در انگلیس ارائه دهند.  از جمله بررسی با کارفرمایان گذشته و بررسی های DBS و لیست های ممنوع دانشکده انتظار میرود که همه کارکنان و داوطلبان این تعهد را انجام دهند و به ان پایبند باشند..

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.