کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید

کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید

کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از نوزدهم مردادماه منتشر می‌شود.

آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ برای متقاضیان کدرشته‌های امتحانی ذر روز جمعه ۲۲ مرداد در ۱۸۸ شهرستان برگزار می‌شود. متقاضیان رشته‌های بدون آزمون می‌توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کد رشته محل‌های انتخابی خود از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

متقاضیانی که در زمان مقرر ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیر ۱۴۰۰ موفق به ثبت نام نشده اند، در صورت تمایل می‌توانند با توجه به اطلاعیه ثبت نام مورخ ۳۰ خرداد نسبت به ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ مرداد اقدام کنند.

برگ راهنما برای متقاضیان رشته‌های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون تنها برای متقاضیان رشته‌های با آزمون از روز سه‌شنبه ۱۹ مرداد برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است؛ لذا متقاضیان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

متقاضیان ثبت نام کننده در رشته‌های با آزمون لازم است در زمان پرینت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کدرشته محل‌های انتخابی خود با توجه به توضیحات این اطلاعیه و برگ راهنمای شرکت در آزمون در صورت نیاز اقدام نمایند.

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است.

بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آن‌ها از تاریخ ۶ مرداد به صورت قطعی تایید شده لازم است از امروز چهارشنبه ۱۳ تا ۱۵ مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش موردنظر بارگذاری نمایند.

متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آن‌ها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفادر شهر‌های محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه سازمان سنجش اطلاعات متقاضیان آزمون را برای بررسی در سامانه ماسک به وزارت بهداشت ارسال می‌کند، درصورتیکه متقاضی در بازه زمانی مذکور دچار بیماری کرونا شده باشد و در سامانه خوداظهاری اعلام ننماید اطلاعات او از وزارت بهداشت اخذ خواهد شد. براین اساس انتظار دارد متقاضیان نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری سازمان اقدام لازم را به عمل آورند تا برنامه ریزی لازم در زمان مناسب برای تعیین حوزه امتحانی به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.