RGS Worcester – مشاور منابع انسانی

RGS Worcester - مشاور منابع انسانی

RGS Worcester – استخدام مشاور منابع انسانی در دنیا

خلاصه

RGS Worcester به دنبال فردی هست که بتواند در برنامه منابع انسانی در توسعه و شکل گیری یک تجربه اشتغال مثبت برای همه کمک کند. این امر مناسب یک متخصص منابع انسانی با تجربه با روابط قوی کارکنان و مهارت های تعامل با مشتری است.

جزئیات

مشاور منابع انسانی در جهان

آیا به دنبال ایجاد تجربه منابع انسانی خود در بخش آموزش هستید؟ آیا به دنبال یک چالش جدید در منابع انسانی با داشتن تجربه مدیریتی قوی هستید؟

گروه منابع انسانی در RGS Worcester تابستان امسال در حال تغییر است تا پایگاه داده منابع انسانی جدید را پیاده سازی کند و به دنبال رشد در مدارس ، ساختار تیم را تغییر دهد. از سپتامبر ، تیم به سمت داشتن دو مشاور منابع انسانی ، با مسئولیت های خاص ، و گزارش به مدیر منابع انسانی حرکت می کند.

انها به دنبال فردی هستن که بتواند از برنامه منابع انسانی در توسعه و شکل گیری یک تجربه اشتغال مثبت برای همه کمک کند. این امر مناسب یک متخصص منابع انسانی با تجربه با روابط قوی کارکنان و مهارت های تعامل با مشتری است. شما به عنوان بخشی از تیم منابع انسانی در سراسر مدارس RGS کار خواهید کرد و اولین نقطه تماس برای روابط کارکنان ، استخدام و پشتیبانی عمومی منابع انسانی خواهید بود. داوطلب موفق باید با تعبیه فرآیندهای اداری در یک محیط پیچیده راحت باشد. این باعث توسعه و تجربه عالی در یک محیط آموزشی مستقل می شود. داوطلب ایده آل باید دارای گواهینامه CIPD سطح 5 یا بالاتر باشد.

لطفاً شرح شغل و مشخصات شخص پیوست را بخوانید و در بیانیه پشتیبان خود نحوه پاسخگویی به آن را پاسخ دهید.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر شرح شغل را مرور کنید.

در مقابل ،  RGS  برخی از مزایای فوق العاده را ارائه می دهند. ناهار ارائه شده در طول مدت ترم ، استفاده رایگان از سالن بدنسازی مدرسه پس از اتمام کار، دسترسی به برنامه کمک کارکنان توسط Health Assured ، مراقبت های بهداشتی خصوصی ، بازنشستگی ، کاهش هزینه و … . این نقش بصورت تمام وقت (در تمام طول سال) 37.5 ساعت در هفته است.

رئسای RGS Worcester متعهد به حفاظت و ارتقاء رفاه کودکان هستند و متقاضیان باید مایل به انجام غربالگری حفاظت از کودکان مناسب برای پست ، از جمله چک با کارفرمایان گذشته و سرویس افشای و ممنوعیت باشند.

اسناد

HR Advisor JD and Person Spec July 2021

Staff, Worker, Volunteer and Applicant Privacy Notice (5)

Safeguarding Children Policy 2020-21 (6)

اطلاعات بیشتر

https://www.tes.com/jobs/vacancy/hr-advisor-worcestershire-1480023

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.